Auktion A132

1157   MÜLLER, JACOMO

"Leysin Suisse".

Farblithografie,
im Stein sig. o.r., bez. "Marsens", ˙˙˙˙˙
127x90 cm (BG)

Estimation CHF 500 *
EUR 500 *
USD 537 *
Zuschlag CHF 550