Auktion A132
1157 MÜLLER, JACOMO
"Leysin Suisse".
Farblithografie,
im Stein sig. o.r., bez. "Marsens", ˙˙˙˙˙
127x90 cm (BG)
Estimation
500
*
500
*
537
*
Zuschlag
550