Auktion A132

3150   ESTÈVE, MAURICE

"Climat 66 Musée de Grenoble 1966".

"Grisande".
Farblithografie,
bez. "Mourlot",
80,6x51,5 cm (BG)

Estimation CHF 100
EUR 100
USD 107