538   CHAGALL, MARC

"Ile Saint-Louis".

Farblithografie,
handsig. u.r., bez. "Epreuve d′artiste",
51x66,5 cm

Estimation CHF 8'000
EUR 8'000
USD 8'602
Adjugé CHF 4'500
Adjudication provisoire,