538 CHAGALL, MARC
"Ile Saint-Louis".
Farblithografie,
handsig. u.r., bez. "Epreuve d′artiste",
51x66,5 cm
Estimation
8'000
8'000
8'602
Adjugé
4'500
Adjudication provisoire,