Auktion A126

458   DELAUNAY, SONIA

"Printemps".

Farblithografie,
handsig. u. dat. (19)71 u.r., bez. "E.A.",
76x52 cm

Estimation CHF 1'800
EUR 1'800
USD 1'935
Zuschlag CHF 2'000