Auktion A128

282   SPOERRI, DANIEL

Ohne Titel.

Materialcollage,
sig. u.r., verso dat. "8. Nov." (20)07 u. bez. "Cologne",
ca. 24x22 cm

Estimation CHF 3'500
EUR 3'500
USD 3'763