Auktion A128
282 SPOERRI, DANIEL
Ohne Titel.
Materialcollage,
sig. u.r., verso dat. "8. Nov." (20)07 u. bez. "Cologne",
ca. 24x22 cm
Estimation
3'500
3'500
3'763