584   BENTON, FLETCHER

"Balanced - Unbalanced Triangle Column".

Stahl,
seitl. bez. u. sig. "Fletcher (C.) Benton", betitelt, dat. 1981 u. num. 1/3,
H: 62 cm

Estimation CHF 2'400
EUR 2'400
USD 2'580