Auktion A132

3198   LOEWENSBERG, VERENA

Ohne Titel.

Farbsiebdruck,
handsig. u. dat. (19)71 u.r., bez. "E.A.",
70x35 cm (BG)

Estimation CHF 100
EUR 111
USD 125
Zuschlag CHF 170