Auktion A132
3198 LOEWENSBERG, VERENA
Ohne Titel.
Farbsiebdruck,
handsig. u. dat. (19)71 u.r., bez. "E.A.",
70x35 cm (BG)
Estimation
100
111
125
Zuschlag
170