Auktion A133

1370   INDIANA, ROBERT (EIGTL. CLARK, ROBERT)

"The Golden Future of America".

Farbserigrafie,
handsig. u. dat. (19)76 u.r., num. 19/175,
57x44 cm (BM), gerahmt

Estimation CHF 900
EUR 900
USD 967
Zuschlag CHF 750