Auktion A134

1161   CHRISTO & JEANNE-CLAUDE (JAVACHEFF, CHRISTO UND JEANNE-CLAUDE)

"Wrapped trees/Project for the Fondation Beyeler...".

Farboffsetdruck,
handsig. u.r., bez. "Schumacher",
70x80 cm (BG), gerahmt

Estimation CHF 350
EUR 350
USD 376
Zuschlag CHF 220