Auktion A134
1604 GYGER, EMANUEL
"Bei Adelboden".
Silbergelatineabzug,
bez. "Phot. Gyger (19)43",
17x22,5 cm (BG), gerahmt
Estimation
200
200
215
Zuschlag
150
Zuschlag vorläufig,