Auktion A134

1604   GYGER, EMANUEL

"Bei Adelboden".

Silbergelatineabzug,
bez. "Phot. Gyger (19)43",
17x22,5 cm (BG), gerahmt

Estimation CHF 200
EUR 200
USD 215
Zuschlag CHF 150
Zuschlag vorläufig,