Auktion A135
1336 INDIANA, ROBERT (EIGTL. CLARK, ROBERT)
"The Diamond One".
Farbserigrafie,
handsig. u. dat. (19)83 u.r., num. 92/100,
56x56 cm (BM), gerahmt
Estimation
1'300
1'300
1'397