Auktion A135

1336   INDIANA, ROBERT (EIGTL. CLARK, ROBERT)

"The Diamond One".

Farbserigrafie,
handsig. u. dat. (19)83 u.r., num. 92/100,
56x56 cm (BM), gerahmt

Estimation CHF 1'300
EUR 1'300
USD 1'397