436   MIDDENDORF, HELMUT

Dunkelhäutiger Mann.

Gouache und Tusche,
sig., dat. (19)87 u. bez. "Neger" o.r.,
97x67 cm (LM)

Estimation CHF 4'000
EUR 4'000
USD 4'301