379   PICASSO, PABLO

"Combat de Centaures III".

Lithografie,
handsig. u.r., dat. "6 décembre" 1959, num. 14/40,
51x67 cm (BM)

Estimation CHF 4'500
EUR 4'500
USD 4'838
Adjugé CHF 3'000