438   CONDO, GEORGE

Untitled.

Aquarell,
sig. u. dat. (19)85 u.l. sowie bez. "Blue x-mass" o.l.,
34x26 cm (BG)

Estimation CHF 13'000
EUR 13'000
USD 13'978