445   ZVEREV, ANATOLY TIMOFEEVIC

Blumenbouquet.

Farbkreide,
mgr. u. dat. (19)58 u.r., verso bez.,
50x36,5 cm (BG)

Estimation CHF 2'000 *
EUR 2'000 *
USD 2'150 *