3126   LUGINBÜHL, BERNHARD

"Meyrose I".

Kupferstich,
handsig. u.r., num. 5/100,
24,8x31,6 cm (PL), gerahmt

Estimation CHF 150
EUR 150
USD 161
Adjugé CHF 160