Auction A129

201   BOSSHARD, RODOLPHE TH…OPHILE

"Portrait de J. Loewer".

÷l auf Leinwand,
sig., dat. (19)29 u. undeutl. bez. o.r., verso num. 355,
48x43 cm

Estimation CHF 3'000
EUR 2'803
USD 3'125
Sold for CHF 2'000